Džbán s motivem obuvnického cechu
fajáns, smetanová glazura, malba pestrými emaily, kartuše s náčiním cechu obuvníků, nápis: "1753 IOHANNES KUDLIK", západní Slovensko, značeno D, výška 28 cm, lehce poškozená glazura na uchu, lehce restaurované hrdlo (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 75.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |